Stiklo paketai

Tiekiame stiklo paketus baldų gamybos įmonėms, statybinėms organizacijoms, fasadų ir langų gamintojams.

 

Stiklo paketas – tai sudėtinė lango dalis, susidedanti iš atitinkamo kiekio stiklų. Keleto sluoksnių stiklo paketai užtikrina geresnę garso ir šilumos izoliaciją, apsaugo nuo neigiamo aplinkos poveikio ir saulės spindulių pertekliaus patekimo į patalpas arba šilumos nuostolių iš patalpos. Pastatų stiklinimui keliami aukšti reikalavimai, todėl svarbu pasirūpinti kokybiškais, patikimų gamintojų stiklo paketais, kuriuos tiekiame.

Stiklo paketų tipai

 

Pagal savo funkcijas stiklo paketai skirstomi į:

  • apsaugančius nuo saulės;
  • šilumos izoliacinius;
  • turinčius ir apsaugos nuo saulės ir šilumos izoliacijos funkcijas viename;
  • garso izoliacinius;
  • priešgaisrinius;
  • saugius, t. y. apsaugančius nuo vandalizmo ar šūvių;
  • dekoratyvinius.

Visos šios funkcijos gali būti derinamos tarpusavyje parenkant atitinkamus stiklo paketo stiklus.

 

Geriausi būdai sutaupyti

stiklo paketaiDažniausiai stiklo paketai susideda iš 2, 3 arba 4 stiklų.  Kuo daugiau stiklų paketas, tuo didesnę apsaugą nuo triukšmo ir UV spinduliuotės jis suteikia. Mūsų įmonėje galite gauti konsultaciją apie stiklo paketus ir jų savybes. Jeigu nežinote kokius rinktis, patyrę įmonėje dirbantys specialistai padės Jums visais iškylančiais klausimais ir padės pasirinkti tinkamai.

Dažnas siekia sutaupyti, tačiau reikėtų turėti omenyje, jog svarbu atsižvelgti į patalpos šildymą. Kuo kokybiškesni langai bus įrengti, tuo daugiau šildymo išlaidų sutaupysite. Todėl vertingiau pasirūpinti kad ir truputį brangesniais, tačiau kur kas patikimesniais ir taupesniais stiklo paketais, kurių atitinkami stiklai bus su atitinkamomis dangomis.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos ir įsigyti stiklo paketų, susisiekite nurodytais kontaktais!