Neperšaunamas stiklas

Norite užsitikrinti sau dar daugiau saugumo? Išbandykite neperšaunamo stiklo teikiamas galimybes. Neperšaunamas stiklas apsaugos žmones bei turtą nuo užpuolimų bankuose, įvairiose įmonėse, parduotuvėse, taip pat puikiai tiks namų ir automobilių apsaugai. Įvairaus terminio apdirbimo stiklo lakštų su specialiomis laminuotomis plėvelėmis derinys patikimai atlaiko šūvius ir pačius stipriausius smūgius. Tai žymiai saugiau nei paprastas stiklas.

neperšaunamas stiklasĮsigykite neperšaunamo stiklo gaminius

UAB „Aperte“ tiekia neperšaunamą ir kitokių rūšių stiklą jau daug metų. Bendradarbiavimas su žymiausiais Europoje stiklo gamintojais padeda užtikrinti tik aukščiausios kokybės gaminių pasiūlą konkurencingomis kainomis. Kiekvienas stiklo gamintojas pasitelkia kiek kitokią gamybos technologiją, todėl gaminių techniniai parametrai gali būti skirtingi. Pas mus rasite platų įvairaus tipo neperšaunamo stiklo rūšių asortimentą.

Išskirtinės neperšaunamo stiklo savybės

Jeigu paprastas stiklas pataikius kulkai iš karto sutrupa, neperšaunamo stiklo sluoksniai efektyviai paskirsto kulkos jėgą tolygiai išskaidydamas ją po visą stiklo paviršių. Šitaip susilpninama šūvio jėga, o grūdinto stiklo sluoksniai apsaugo nuo sprogmenų skeveldrų ir mechaninio poveikio. Kadangi neperšaunamas stiklas susideda iš daug skirtingo rūšių stiklo sluoksnių, pažeidimai atsiranda tik vienoje pusėje, o vidinė pusė išlieka nepažeista.

Ar neperšaunamas stiklas apsaugo nuo visų šūvių?

Kaip bus atlaikyti skirtingo stiprumo šūviai, priklauso nuo stiklo storio ir stiklų komponuotės.  Atitinkamo kalibro šūvių apsaugai gaminamas skirtingo storio ir komponuotės stiklas ir gali atlaikyti tiek atitinkamo kalibro ginklų šūvius ir įvairius sprogimus. Unikalios neperšaunamo stiklo savybės padeda atlaikyti ne tik pavienius šūvius, bet ir ištisas šūvių serijas.

Konsultacijos renkantis

Mūsų įmonėje rasite skirtingo storio ir kitų techninių parametrų gaminių. Patyrę specialistai suteiks išsamias konsultacijas ir atsižvelgdami į Jūsų poreikius pateiks pačius optimaliausius pasiūlymus.

Rūpinamės savo klientų poreikiais ir aukšta gaminių kokybe. Įsigykite neperšaunamo stiklo plokščių ir būkite užtikrinti saugumu.

Visi norintys įsigyti mūsų teikiamų gaminių, pasiūlymus gali gauti susisiekę per kontaktinę formą!