Grūdintas stiklas

Tiekiame grūdintą stiklą ir stiklo gaminius baldų gamybos įmonėms, statybinėms organizacijoms, fasadų ir langų gamintojams.

Grūdinto stiklo privalumai

grūdintas stiklasKokios grūdinto stiklo savybės suteikia jam pranašumą prieš įprasto stiklo gaminius? Grūdintas stiklas neformaliai vadinamas „saugiu“ stiklu, taigi vien šis pavadinimas sufleruoja gerąsias jo savybes.

  1. Duždamas grūdintas stiklas subyra į daug smulkių dalelių, todėl nekelia didelio pavojaus žmonėms, jis nebraižo ir nepjauna. Tai ypač aktualu vietose, kur daug laiko praleidžia vaikai.
  2. Grūdinto stiklo mechaninis atsparumas yra kelis kartus didesnis už paprasto, termiškai neapdoroto stiklo. Būtent dėl didelio atsparumo mechaniniam poveikiui ir aukštai temperatūrai bei jos svyravimui, ši stiklo rūšis naudojama ten, kur ši savybė yra būtina, pavyzdžiui, stiklo fasadams, stiklo pertvaroms, baldams, bei įvairiai buitinei technikai.

Grūdintas įvairių rūšių ir storių (nuo 3 mm  iki 19 mm) stiklas, skaidrus, ypatingai skaidrus, matinis, tonuotas, stiklas su įvairiomis dangomis naudojamas stiklo paketų gamyboje.

Apibendrinant galima drąsiai teigti, kad grūdinto stiklo panaudojimas yra labai platus ir rinkdamiesi jį vietoje įprasto stiklo tikrai nenusivilsite. Jeigu turite klausimų, kreipkitės į mūsų komandą!