Lenktas stiklas

Tiekiame lenkto stiklo gaminius baldų gamybos įmonėms, statybinėms organizacijoms, fasadų ir langų gamintojams.

 

Stiklo pritaikymo galimybės

 

lenktas stiklasLenktas stiklas yra vienas iš modernaus interjero ir eksterjero požymių – stiklo paketai, pertvaros, vitrinos, stogeliai, stikliniai įvairių baldų elementai ir kitos panaudojimo sritys.

 

Šio tipo stiklas taip pat plačiai naudojamas buitinės technikos gamyboje. Stiklas lenkiamas grūdinimo metodu arba paprasto lenkimo metodu jį kaitinant, bet neužgrūdinant, taip pat lenktas stiklas gali būti grūdintas-laminuotas ir negrūdintas-laminuotas, taip suteikiant stiklui papildomo saugumo.

 

Priklausomai nuo stiklo storio ir rūšies (stiklai su įvairiomis dangomis) yra priklausoma kokiu radiusu ir kokio gabarito stiklas gali būti lenkiamas.

 

Maloniai kviečiame stiklo lenkimo klausimais konsultuotis svetainėje pateiktais kontaktais!

 

The author given with your „write my essay“ ask for might be capable with the exact tutorial degree and increased compared to ones own producing conditions. Get yourself a good report these days essay writing.

The author specified in your „write my own essay“ ask for is usually professional towards the very same tutorial amount and / or better compared to an individual’s creating necessities. Obtain a fantastic paper these days writing papers.